Urządzenia -> Kasy fiskalne -> Terminale Posiflex
System POSReady2009 w polskiej wersji językowej
     
http://system.thinkopen.pl/images/posiflex/posiflex/posready.jpg Funkcjonalność, wygląd i intuicyjność systemu POSReady 2009 jest identyczna jak w najpopularniejszym na rynku systemie Windows XP. Jednak oprogramowanie Windows POSReady zostało rozbudowane przez firmę Microsoft o dodatkowe moduły wymagane przez programy sprzedażowe.
  • System obsługuje aplikacje stworzone dla API i NET Framework.
  • Zapewnia pełne wsparcie dla maszyn wirtualnych JAVA.
  • Wspiera standard Unified POS (OPOS oraz Point of Service dla .NET)
 
System POSReady to stabilniejszy produkt i dedykowany (lepiej przystosowany) do potrzeb oprogramowania sprzedażowego niż system Windows XP Embedded. System POSReady będzie również wspierany przez dłuższy okres czasu (do 2019r.), Windows XP Embedded tylko do 2014r..
 
Wodoszczelna i pyłoodporna konstrukcja
opisFunkcjonalność ta, sprawia, że użytkownik nie musi się martwić, nawet w chwili, kiedy stanowisko POS znajduje się na barze. Wylana Cola lub padający deszcz nie stanowi problemu.
       Wodoszczelna i pyłoodporna konstrukcja ułatwia utrzymanie terminala w czystości i pozwala na stosowanie w wielu różnych branżach.
   
 
 
 
 
 
 
 
 
http://system.thinkopen.pl/images/posiflex/posiflex/fanfree.jpg Cicha praca urządzenia 
 
Innowacyjna konstrukcja obudowy bez wentylatora "Fan Free” została wykonana z specjalnego odlewu aluminium, dzięki czemu doskonale przewodzi ciepło i zapewnia wydajne chłodzenie urządzenia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
Wbudowana bateria "miniUPS"
     
Bateria umieszczona w podstawie urządzenia zabezpiecza przed niespodziewaną utratą zasilania, dzięki czemu Państwa dane będą bezpieczne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HDD SSD
 Ultraszybkie działanie systemu
 
Dysk twardy wykonany w technologii SSD (ultra szybki oparty o technologię flash) odporny na wstrząsy. W stosunku do dysków wykonanych w technologii HDD, cechują się 3-krotnie szybszą przepustowością danych. Dodatkowo jest cichy, mnie awaryjny oraz energooszczędny. 
 
 
 
 
 
 
 
 
intel
 Niezawodny w swojej klasie procesor 
 
Technologia procesora Intel Atom™ zapewnia szybką pracę terminala oraz niskie zużycie energii. Polegając na znanej marce dostawców komponentów, sprzęt staje się niezawodny w swojej klasie.
 
 
 
 
 
 
Ergonomia stanowiska pracy  
   
posiflexMożliwość nachylenia ekranu odpowiednio do oczekiwań użytkownika. Opcja ta zwiększa komfort pracy, co przekłada się na możliwość dłuższej pracy przy stanowisku. Minimalna wartość odchylenia to 15°,  a maksymalna 70°.    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
rfid
Czytnik kart MSR (RFID i WIFI jako opcja)
 
Czytnik kart magnetycznych (MSR) służy zabezpieczeniu dostępu do stanowiska POS. Dzięki kartom magnetycznym brak możliwości "przejęcia" PINu kelnera.
Czytnik kart magnetycznych z wbudowanymi modułami RFID i WIFI w 1 urządzeniu:
- RFID pozwala połączyć terminal z siecią WIFI
- WIFI - obsługiwać karty zbliżeniowe (np. lojalnościowe).
(moduł WI-FI oraz RFID to dodatkowa opcja)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5latGwarancję terminala, można rozszerzyć z 3 lat nawet do lat 5. Zyskują poprzez to Państwo serwis urządzenia, oraz pewność, ze dany produkt to dobra inwestycja w firmie.

 

 

 

 

 

Więcej o terminalach Posiflex na stronie www.posiflex.com.pl

90580
Orange Computers s.c.
Modrzewski, Romaniuk
Al. Jana Pawła II 31
21-500 Biała Podlaska
NIP 537 23 75 928
Czynne:
pn - pt od 9:00 do 17:00
sobota od 10:00 do 13:00
Tel. 83 343 43 65
e-mail: firma@orange-computers.pl
Skype: orange-computers
 © Orange Computers 2010